By januari 16, 2012 2:19 pm Lees verder →

Alle uitslagen Annendaalloop 2012 te Posterholt

Posterholt – Hier volgen de uitslagen van de Annendaalloop 2012 te Posterholt. Onder gunstige weersomstandigheden konden de sporters hun wedstrijd lopen waarbij weer een goede organisatie – de Lopersgroep Posterholt en Swift Atletiek Roermond – veel complimenten in ontvangst mocht nemen.

Uitslagenlijst Annendaalloop – Zondag 15 januari 2012 te Posterholt:

J-M4, JEUGDLOOP 1KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jaydan Vliegen 06 Maria Hoop 5:59
2 Timo Sira 06 Posterholt 6:00
3 Mick Idema 06 Posterholt 6:09
4 Luc Degener 06 Melick 6:34
5 Yannick Idema 06 Posterholt 6:50

J-M6, JEUGDLOOP 1KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Falco Aarts 04 Bunde 4:02
2 Sjoerd Theelen 04 Posterholt 5:13
3 Sander Cuipers 05 Posterholt 5:29
4 Quincey Kepser 05 Herkenbosch 5:37
5 Max Degener 04 Melick 5:51

J-M8, JEUGDLOOP 1KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Luuk Mingers 02 Posterholt 3:57
2 Pim Takkenkamp 02 Sint Odilienberg 3:58
3 Dave Schmitz 02 Posterholt 4:17
4 Niels Hendriks 02 Posterholt 4:19
5 Juul Timmermans 03 Posterholt 4:19
6 Calvin Luyt 02 Posterholt 4:27
7 Stan Verheijden 02 Sint Odilienberg 4:27
8 Roan Thoolen 02 Posterholt 4:28
9 Danny van Riet 02 Posterholt 4:29
10 Finn Roumen 03 Stein Lb 4:31
11 Jeroen Corstjens 03 Sint Odilienberg 4:36
12 Vince Wolters 03 Melick 4:45
13 Joey Theelen 03 Posterholt 4:50
14 Jarno Schmetzer 03 Melick 4:54
15 Jorri Idema 02 Posterholt 4:55
16 Mick Overdijk 03 Sint Odilienberg 4:55
17 Jurriën Suilen 02 Posterholt 5:05
18 Daan Cuipers 02 Posterholt 5:32
19 Hessel Verheijen 02 Posterholt 5:52

J-V8, JEUGDLOOP 1KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Delana Sevenich 02 Posterholt 4:23
2 Sterre van der Haar 03 Echt 4:51
3 Loeke Deckers 03 Roermond 4:51
4 Danique van Birgelen 02 Sint Odilienberg 5:19
5 Annemarie Krauth 02 Vlodrop 5:49
6 Marc Schoonenberg 03 Sint Odilienberg 5:58
7 Jill Willems 02 Posterholt 6:19
8 Joahna Tuijtel 02 Herkenbosch 6:23

J-M10, JEUGDLOOP 1.5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Siem Winkelmolen 01 Wessem 6:08
2 Sjoerd Theulen 00 Posterholt 6:17
3 Ruben van der Haar 00 Echt 6:26
4 Kevin Schönwetter 00 Vlodrop 6:30
5 Jelle Mestrom 02 Sint Odilienberg 6:31
6 Pip Overdijk 01 Sint Odilienberg 6:33
7 Tim van Riet 00 Posterholt 6:35
8 Jarno van der Borgh 00 Vlodrop 6:37
9 Daan Schoones 00 Sint Odilienberg 6:48
10 Bram vd Velden 01 Posterholt 6:51
11 Bas Bontekoe 01 Posterholt 7:27
12 Enzo Schmetzer 01 Melick 7:30

J-V10, JEUGDLOOP 1.5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Julie van de Wal 01 Roermond 6:39
2 Lotte Beckers 00 Echt 6:51
3 Kimmy Koerts 01 Sint Odilienberg 6:56
4 Sanna Schoonenberg 00 Sint Odilienberg 7:12
5 Demi Henstra 01 Posterholt 7:25
6 Eefje Straus 01 Sint Odilienberg 7:46
7 Alissa Wagemans 01 Posterholt 8:11
8 Elise Wolters 01 Melick 8:14

J-M12, JEUGDLOOP 1.5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Yago Delait 99 Stein Lb 5:24
2 Tom Ghislain 99 Dilsen (BEL) 5:58
3 Drew Thoolen 99 Vlodrop 6:04
4 Max Bogdanski 99 Posterholt 6:07
5 Thijs Deckers 00 Roermond 6:17
6 Chris Smeets 99 Echt 6:19
7 Alex Bogdanski 99 Posterholt 6:24
8 Léon Wolters 99 Vlodrop 6:27
9 Sven van Kempen 98 Susteren 6:30
10 Bram van de Wal 98 Roermond 6:39
11 Noud van der Slik 98 Herkenbosch 7:26
12 Bram Schmitz 99 Vlodrop 7:27
13 Rob Donnars 99 Posterholt 8:02
14 Jiro Koolen 99 Vlodrop 8:13

J-V12, JEUGDLOOP 1.5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maud Vergoossen 98 Posterholt 7:04
2 Minou Botter 99 Vlodrop 7:30
3 Anouk van Helden 00 Vlodrop 7:31
4 Sanne Schmitz 99 Vlodrop 8:12

P5-M, PRES.-LOOP 5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tim Kragten 89 Eindhoven 16:28
2 Remco Snippe 93 Geleen 16:53
3 Koen Huizinga 87 Urmond 17:25
4 Merlijn Wijn 82 Eindhoven 17:31
5 Jean-Jacques Herings 69 Cadier en Keer 17:48
6 Jos Beckers 69 Echt 18:06
7 Bart Mennink 85 Susteren 18:30
8 Jan Droesen 92 Roermond 19:09
9 John Pantus 83 Stein Lb 19:52
10 Rudy Aarts 72 Bunde 20:12
11 Koen Olijve 86 Maastricht 20:31
12 Yve Meuwissen 99 Posterholt 20:58
13 Guus Winkelmolen 98 Wessem 21:01
14 Jack Waaijen 57 Echt 21:45
15 Theo van Kempen 68 Susteren 21:57
16 Ronnie Ghislain 70 Dilsen (BEL) 22:41
17 Wim Palmen 48 Melick 22:48
18 Bram Elders 81 Roermond 23:20
19 Rainaldo Hendriks 70 Posterholt 23:24
20 Jordi Cranssen 95 Maria Hoop 24:01
21 John Stelten 82 Spaubeek 24:05
22 Jac Knoben 44 Montfort 24:06
23 Jerome Lahaije 83 Maastricht 24:08
24 Ruud Westhovens 69 Stein Lb 24:13
25 Barry Schroeder 94 Koningsbosch 24:30
26 Theo Gielen 66 Grathem 24:43
27 Harold van der Haar 71 Echt 25:25
28 Ewout Vaes 96 Sint Odilienberg 25:35
29 Jos Lennartz 79 Echt 25:39
30 Ralph Kuhl 74 Stein Lb 25:47
31 Schoonenberg 63 Roermond 26:15
32 Laurent Linssen 41 Roermond 26:21
33 Ton Pijpers 49 Kerkrade 27:12
34 Robert Thoolen 70 Vlodrop 28:16
35 Ron Hausmann 65 Roermond 28:26
36 Thijs Pijpers 40 Kerkrade 28:51
37 Sjef Starmans 53 Nuth 28:54
38 Jan Paul Heiden 70 Melick 29:19

P5-V, PRES.-LOOP 5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Karlijn Koerts 97 Sint Odilienberg 21:04
2 Kirsten Peters 99 Sint Odilienberg 21:14
3 Lieke Schmitz 89 Posterholt 21:32
4 Inge van Kruchten 90 Nederland 21:55
5 Kyra Koerts 99 Sint Odilienberg 22:05
6 Gaby Verstraeten 70 Echt 22:36
7 Monique Houben 60 Roermond 24:11
8 Ina van Haeff 65 Roermond 25:03
9 Kim Keijzers 86 Roermond 25:53
10 Janice Daemen 87 Roermond 25:53
11 Laurien op de Beeck 99 Vorselaar (BEL) 25:57
12 Annette Weterings 65 Zeddam 26:08
13 Angelique Roumen 70 Nunhem 27:31
14 Leny Jansen 61 Roermond 27:35
15 Desirée Cuijpers 78 Montfort 27:42
16 Danielle Waajen 71 Roermond 27:43
17 Antoinette Bosma 55 Haelen 28:09
18 Silke Claessen 81 Roermond 28:26
19 Patricia Frenken 73 Waldfeucht (GER) 28:36
20 Ilse Meessen-Starmans 82 Amstenrade 28:53
21 Joke Feenstra 62 Sittard 29:02
22 Sarbina Katzitza 83 Heinsberg (GER) 29:10
23 Janneke Smeets-Refualu 64 Roermond 29:15
24 Karin Jansen 66 Haaren (GER) 29:16
25 Tanja van Melick 78 Nederland 29:59
26 Karin Smeets 55 Nederland 30:02
27 Annemarie Linssen 79 Nederland 32:12

10MSE, KWART MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Terrence Olaria 86 Brunssum 36:14
2 Lars van der Eerden 77 Nieuwstadt 37:44
3 Bas Pierik 76 Heerlen 37:48
4 Maurice Cleven 75 Nieuwstadt 39:54
5 Victor Widdershoven 73 Brunssum 41:48
6 Harm Cremer 79 Herten 43:05
7 Denis Beckers 80 Waldfeucht (GER) 43:59
8 Christan Bahr 85 Heinsberg (GER) 44:23
9 Mark Aussems 83 Heerlen 46:12
10 Vincent Thissen 73 Maasbracht 46:56
11 Xander Boelens 81 Posterholt 47:26
12 Pim Smits 95 Sint Odilienberg 48:05
13 Ralf Peters 82 Linne 48:08
14 Lars Uphus 93 Ede Gld 48:39
15 Nicky Pellaers 84 Posterholt 49:08
16 Michael Kuesters 75 Heinsberg (GER) 49:11
17 Peter Kroon 79 Sint Odilienberg 49:14
18 Erwin Wolters 76 Eindhoven 49:38
19 Renzo Roumen 75 Stein Lb 49:45
20 Eric Bremmers 79 Herten 51:12
21 Eric Janssen 74 Maria Hoop 53:17
22 Mario Smeets 76 Maria Hoop 54:20
23 Richard Cox 74 Montfort 54:23
24 Sam Hellebrekers 93 Papenhoven 55:30
25 Ralf Jenniskens 76 Beegden 56:06
26 Stefan Peters 86 Posterholt 58:41
27 Roderick Zwartepoorte 92 Maastricht 1:00:23

10M40, KWART MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lode RASKIN 69 Diepenbeek (BEL) 38:37
2 Rob Rietbroek 65 Vlodrop 39:14
3 Frans Hool 65 Merkelbeek 40:35
4 Jack Mestrom 68 Sint Odilienberg 40:56
5 Jos Bohnen 62 Susteren 41:22
6 Ronald Polder 64 Sittard 41:48
7 Marcel van Herwijnen 66 Elsloo Lb 42:42
8 Ritchi 67 Roermond 42:52
9 Edwin Thissen 70 Swalmen 43:43
10 Michel Lemmens 71 Voerendaal 44:00
11 Dieter Tetz 68 Vlijmen (GER) 45:42
12 Hilco Snippe 62 Geleen 46:36
13 R. Fuchs 62 Herten 46:46
14 Cor Timmermans 68 Wassenberg (GER) 47:24
15 Ton van der Honing 64 Roermond 47:42
16 J. van de Worp 63 Sittard 47:57
17 Peter Hoeben 63 Melick 48:11
18 Ernest Stassen 67 Beek Lb 48:20
19 Johan Smeets 62 Echt 49:35
20 Michael Theelen 71 Linne 49:46
21 Raymond Eberson 70 Born 49:57
22 Stefan Janssen 64 Heinsberg (GER) 50:06
23 André Salentijn 65 Sint Odilienberg 50:42
24 Simon Langen 71 Roermond 51:11
25 Mark Deckers 67 Roermond 51:15
26 Cor van Haaren 66 Landgraaf 51:20
27 Erdkamp 62 Stein Lb 51:24
28 Jan Theulen 64 Posterholt 51:32
29 Roland Robinson 62 Helmond 51:50
30 Eric Thissen 71 Linne 52:03
31 Knoben 68 Maria Hoop 53:05
32 Cor van der Vorst 62 Melick 53:08
33 Jos van Montfort 65 Herten 53:09
34 Hans de Jong 67 Brunssum 53:27
35 Marcel van Cruchten 63 Herkenbosch 53:44
36 Gerd van der Slik 63 Herkenbosch 53:44
37 Robert Heunen 65 Montfort 53:47
38 John Geurts 67 Montfort 53:47
39 Jos Burzell 70 Wassenberg (GER) 53:48
40 Rick Jacobs 64 Posterholt 53:49
41 Louis Collaris 66 Nuth 54:36
42 Jos Schipper 65 Maastricht 54:40
43 Erik Kool 69 Herkenbosch 54:50
44 Peter Franssen 65 Maasbracht 55:06
45 Maurice Deckers 63 Roermond 55:58
46 Robert Wilms 66 Roermond 56:22
47 Thijs Engels 64 Sint Odilienberg 56:36
48 Friedbert Kirsch 70 Unterbruch (GER) 58:50
49 Hans Hansen 64 Herkenbosch 59:07
50 Martin Marx 63 Herkenbosch 59:59
51 Ilse Coonen-Hof 65 Echt 1:00:42
52 Frank Kerkhoffs 67 Valkenburg Lb 1:00:55
53 Michael Barneveld 71 Maastricht 1:16:01
54 Theo van Herson 64 Roermond 1:50:22

10M50, KWART MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Frans Deenen 61 Venray 38:48
2 John Vaessen 55 Stein Lb 39:41
3 Henny Geelen 59 Susteren 41:15
4 Hermann-Josef Limburg 61 Heinsberg (GER) 41:50
5 René Bastiaens 58 Stein Lb 42:19
6 Pierre Weerts 59 Oirsbeek 42:50
7 Gerard Gijzen 61 Urmond 43:30
8 Jac Derix 58 Waldfeucht (GER) 44:16
9 John Parren 59 Born 46:25
10 Evert Gommers 59 Melick 46:32
11 Fred Lambermon 54 Echt 47:58
12 Chris van der Vorst 59 Posterholt 48:02
13 Wiel Deguelle 56 Heerlen 48:14
14 John Geraedts 59 Roermond 49:21
15 Jo Beckers 61 Montfort 50:33
16 Frank Cuijpers 59 Zeddam 51:41
17 Hans Berden 54 Roermond 51:45
18 Ton Rutten 52 Swalmen 53:37
19 Ben Effing 52 Montfort 53:41
20 Eric van Gerwen 61 Roermond 55:08
21 Piet van der Zee 59 Echt 55:57
22 T. Piana 57 Echt 55:57
23 Koos van Pol 55 Sint Joost 55:57
24 Willem Joosse 60 Vlodrop 56:15
25 Wilfred Klaassen 61 Roermond 56:39
26 Henk Herber 57 Vlodrop 56:56
27 Henk Weerts 57 Born 57:58
28 Alfred Kirsch 60 Vlijmen (GER) 58:50
29 Peter Custers 55 Ell 58:58
30 R. Weerwag 60 Sittard 1:02:04
31 Lillian Zwartepoorte 54 Maastricht 1:16:01

10M60, KWART MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Henk van Zantvoort 51 Weert 43:52
2 Lammert Visscher 44 Swalmen 50:24
3 Huub Schreurs 50 Montfort 50:47
4 Wil van Zantvoort 45 Weert 51:13
5 Jan Talmon 48 Sint Odilienberg 52:20
6 Hub Collaris 52 Landgraaf 52:54
7 Pierre Muijrers 48 Landgraaf 55:00
8 Michel Grijseels 50 Tegelen 55:13
9 Hub Heijnen 51 Echt 55:56
10 Rob Crijns 50 Nederweert 57:03
11 Theo Theeven 49 Valkenburg Lb 57:08
12 Hans Wemmers 52 Maastricht 57:15
13 Jo van Horen 42 Posterholt 57:52
14 Leon Cox 48 Melick 59:24
15 Harrie Schoenmakers 49 Linne 1:01:18
16 Frank Bouts 45 Roermond 1:03:15
17 J van den Heuvel 39 Herkenbosch 1:05:17

10VSE, KWART MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Carmen Jacobs 81 Oirsbeek 48:37
2 Cheryl Roumen 79 Eys 49:42
3 JM Brils 84 Sint Odilienberg 55:54
4 Puck America 90 Maastricht 56:43
5 Blanche Parlevliet 78 Swalmen 57:05
6 Nicole Sleuters 85 Echt 58:19
7 Pia Wepner 92 Unterbruch (GER) 58:48
8 Nicole Kennerknecht 81 Nederland 58:49
9 Kim Hilferink 78 Roermond 1:08:09
10 Vicky Jeurissen 83 Roermond 1:09:40
11 Tammy Kinzler 93 Soerendonk 1:24:31
12 Sabrina Post 96 Posterholt 1:24:31

10V35, KWART MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ellen Bijlsma 76 Sittard 46:50
2 Nathalie Nacken-Baars 74 Montfort 46:58
3 Karin Pijpers 67 Swalmen 51:54
4 Marielle Moors 76 Echt 52:53
5 Silvia Berden 74 Roermond 53:32
6 Resian van Appeven 71 Posterholt 54:10
7 Suzan Linssen 68 Vlodrop 54:33
8 Annemieke van Gennep 71 Maasbracht 55:12
9 Modesta Jamlean 69 Echt 55:57
10 Yolanda Biesmans-Turks 70 Riemst (BEL) 56:10
11 Manon Beckers 73 Swalmen 57:15
12 Ilona Stolz 75 Heinsberg (GER) 59:00
13 Gerrion Smeets 72 Haelen 1:02:24
14 Judith Waeijen 72 Haelen 1:02:25
15 Riëtte Ruijten-Driesse 70 Roermond 1:04:29
16 Belinda Crombach 70 Bunde 1:06:13

10V45, KWART MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anjolie Deguelle 60 Heerlen 48:54
2 Esther Lunter 66 Born 49:58
3 Irma van Gils 63 Weert 53:12
4 Monique Kerpen 65 Sint Odilienberg 54:18
5 Yvonne Smeets 65 Echt 55:30
6 Dorien Beckers 63 Montfort 55:50
7 Joyce Jardim 60 Venray 55:53
8 Angela Basten 64 Vlijmen (GER) 56:10
9 Wilma Lenoir 65 Limbricht 58:25
10 Marjet Tamse 63 Maastricht 1:06:12
11 Frissen 59 Bunde 1:06:12
12 Lizette Vranken 62 Susteren 1:07:32

10V55, KWART MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gertie Thielens 56 Simpelveld 50:37
2 Aya Wolters 52 Castricum 55:17
3 Kitty Castelijn 56 Maastricht 59:46
4 José Stienen 54 Grathem 59:57
5 Willie Neijnens-Nies 56 Weert 59:58
6 Tonny van Kempen 53 Weert 1:10:04

21MSE, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Roger Rousseau 72 Maastricht 1:11:59
2 Maarten van der Donck 77 Vorselaar (BEL) 1:14:22
3 Chris Schepers 76 Bree (BEL) 1:14:51
4 Iwan Theunissen 72 Landgraaf 1:15:54
5 Jos Timans 81 Maastricht 1:16:32
6 Luuk Janssen 79 Maastricht 1:22:27
7 Bart Joosten 83 Buggenum 1:23:11
8 Rodjer v.d. Merwe 81 Buchten 1:23:37
9 Jorn Lempers 87 Maastricht 1:25:18
10 Rob Thissen 79 Echt 1:27:48
11 Rudi Stienen 74 Neeroeteren (BEL) 1:29:53
12 Antonie Corbey 72 Herten 1:31:49
13 Martin van Dijk 83 Maastricht 1:34:43
14 Jeroen van Hoorn 76 Maastricht 1:35:12
15 Chris Steuns 80 Roermond 1:36:28
16 Jurgen Schoumakers 73 Eygelshoven 1:37:10
17 Bart Hendrix 78 Zierikzee 1:39:10
18 Gilles Geseon 80 Huckelhoven (GER) 1:39:21
19 Michel Lejeune 72 Sittard 1:39:38
20 Markus Schels 78 Heinsberg (GER) 1:42:38
21 Ilya Nijsters 74 Landgraaf 1:42:39
22 Kosrat Hadi Dauwed 77 Heerlen 1:44:10
23 Holger Jache 83 Geilenkirchen (GER) 1:45:06
24 Pim Hirdes 84 Nijmegen 1:50:31
25 Christia Günther 72 Venlo (GER) 1:51:14
26 Sander Huisman 72 Herten 1:56:01

21M40, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Patrick Delait 69 Stein Lb 1:11:48
2 Jeroen Pollen 71 Reuver 1:11:51
3 Maurice Eberson 66 Roosteren 1:21:00
4 Garry op de Beeck 68 Vorselaar (BEL) 1:21:27
5 Rob Riksen 63 Nuth 1:21:59
6 Verreussel 68 Susteren 1:23:12
7 Marcel Coerver 69 Landgraaf 1:23:23
8 Serge Lievens 71 Houthalen (BEL) 1:23:29
9 Richard Bock 71 Susteren 1:23:32
10 Leon Stijnen 66 Baexem 1:23:40
11 Erik Hilkens 66 Weert 1:23:43
12 Wil Goessens 62 Geleen 1:24:18
13 René Comuth 66 Tegelen 1:24:49
14 Cor Bos 64 Geleen 1:24:57
15 Roel Hendriks 63 Urmond 1:25:14
16 Robert Erdkamp 66 Stein Lb 1:26:00
17 Joos de Bakker 71 Amersfoort 1:27:36
18 Laenen 69 Beek Lb 1:28:28
19 Frans van der Zalm 62 Weert 1:28:46
20 Patrick Bonné 69 Sint Joost 1:28:57
21 Dino Turco 62 Maastricht 1:29:11
22 Bert van Bogget 62 Roggel 1:30:24
23 Jos Deckers 67 Heythuysen 1:30:24
24 Gerd Kehrbusch 67 SBruggen (GER) 1:30:50
25 Frank Veugen 65 Munstergeleen 1:31:08
26 Dennis Drenth 63 Thorn 1:32:10
27 Guus Laeven 62 Roggel 1:32:40
28 Charles van Hooff 65 Sittard 1:32:45
29 Luc Speck 66 Landgraaf 1:33:29
30 Jan Suylen 63 Roermond 1:35:34
31 John van Eys 65 Nuth 1:35:45
32 Wim Smeets 62 Echt 1:36:05
33 Michel Schoonenberg 65 Sint Odilienberg 1:37:08
34 Joep Vaes 64 Sint Odilienberg 1:37:09
35 Paul Peters 63 Susteren 1:37:19
36 Frank Heijkers 64 Haelen 1:37:49
37 Henk Corstjens 64 Ittervoort 1:38:01
38 Dinand Radstake 67 Landgraaf 1:38:07
39 Richard Vulkers 68 Kerkrade 1:39:20
40 Peter van Lierop 67 Weert 1:39:38
41 Roger Hendriks 65 Epen 1:40:15
42 John Vreuls 66 Kerkrade 1:41:06
43 Eric Notermans 67 Landgraaf 1:41:21
44 Frankwin AErden 65 Schinveld 1:42:01
45 Hub Wijnands 64 Heerlen 1:42:40
46 Tino van Doorn 71 ‘s-Hertogenbosch 1:43:51
47 Peter Szumski 63 Brunssum 1:44:04
48 Marc Scheren 68 Kerkrade 1:44:05
49 Guido Pelzer 66 Kerkrade 1:44:29
50 Jos Mas 64 UtHassel (BEL) 1:44:42
51 Wim Cox 63 Roermond 1:46:14
52 Jan van Heertum 65 Eindhoven 1:46:30
53 Guido Mulders 66 Meerssen 1:46:31
54 Eric Smeets 63 Heel 1:47:01
55 Ton Linssen 68 Voerendaal 1:47:06
56 Juan Santucho 66 Maria Hoop 1:47:11
57 Benny Peeters 65 Lanaken (BEL) 1:47:39
58 Harry Bulté 68 Rekem (BEL) 1:47:39
59 Jean-Pierre Leenders 67 Maasmechelen (BEL) 1:48:04
60 Guido Nägler 66 Monchengladbach (GER 1:49:53
61 Michael Storms 71 Heinsberg (GER) 1:49:53
62 Starremans 65 Roermond 1:50:32
63 Jack de Vries 65 Geldrop 1:50:52
64 Frank Fiegen 69 Heinsberg (GER) 1:51:03
65 Ramon van OMmen 65 Kerkrade 1:51:44
66 Günter Leinders 65 Waldfeucht (GER) 1:55:35
67 Paul Kurvers 64 Wessem 1:57:36

21M50, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marc Hiemeleers 56 Stevoort (BEL) 1:19:22
2 Erik Haakma 60 Heerlen 1:20:34
3 René vanUum 61 Maastricht 1:21:27
4 Rene Broens 55 Echt 1:23:43
5 Ghislain Dops 55 Lanaken (BEL) 1:27:08
6 Klaus Krolzig 60 Wijlre 1:30:02
7 Har Boonen 52 Heythuysen 1:30:21
8 Ad van Kempen 54 Voerendaal 1:30:37
9 Paul Jacobs 60 Oirsbeek 1:31:38
10 Herman Gerards 57 Landgraaf 1:33:09
11 Thijs Verstappen 59 Neer 1:35:38
12 Henk Thielens 54 Simpelveld 1:35:51
13 Ton Rückert 54 Venlo 1:36:10
14 Robin Oellers 61 Niederkruchten (GER) 1:36:33
15 Theo Custers 60 Bunde 1:36:49
16 John Haan 58 Landgraaf 1:37:09
17 Jan Geraedts 54 Echt 1:37:13
18 Jack de Renet 55 Thorn 1:38:42
19 Jos Beelen 54 Heythuysen 1:38:52
20 Ron Hellebrekers 60 Papenhoven 1:41:43
21 Theo Wessels 52 Heerlen 1:41:50
22 Leon Schepens 58 Sittard 1:42:26
23 Ronald van Knippenberg 57 Lanaken (BEL) 1:42:35
24 Hans Collijn 57 Gronsveld 1:44:15
25 Harry Golsteijn 61 Echt 1:44:16
26 Huub Solberg 58 Bunde 1:44:38
27 Ton Koolen 54 Ell 1:44:46
28 John Oostdijk 60 Heerlen 1:46:05
29 Hub Houben 60 Heerlen 1:46:18
30 Hans van Doorn 53 Geldrop 1:46:33
31 John Stroeken 56 Herten 1:47:06
32 Petro Neijnens 59 Weert 1:47:30
33 Math Neijnens 55 Weert 1:47:30
34 Wim Korten 53 Weert 1:48:24
35 Ed Sistermans 61 Heerlen 1:50:02
36 Carlos Hirdes 54 Venlo 1:50:31
37 Sé Custers 57 Kelpen-Oler 1:51:17
38 Roland Swaen 61 Ede Gld 1:55:01
39 Henk Weening 58 Limbricht 1:55:22
40 Jan Willms 55 Montfort 2:00:10
41 A. Klus 57 Brunssum 2:01:45
42 Henri Aerts 58 Gronsveld 2:02:16
43 Corjan van Kempen 55 Weert 2:05:32
44 Joachim Siebel 52 Huckelhoven 2:10:05

21M60, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jo Schoonbroodt 50 Maastricht 1:18:34
2 Hans Smeets 47 Gulpen 1:26:05
3 Bert Martens 51 Roermond 1:29:42
4 Joep Drent 50 Maastricht 1:32:59
5 Har Smeets 41 Sint Odilienberg 1:37:46
6 Ger Nieskens 49 Herten 1:43:25
7 Henny Erkens 46 Weert 1:44:46
8 Jo Fraats 49 Roggel 1:45:21
9 J.M. Smeets 51 Voerendaal 1:47:31
10 Leon Mulkens 39 Sittard 2:06:00

21VSE, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maud Golsteyn 80 Nieuwstadt 1:20:41
2 Marian Zonnevijlle 79 Herten 1:39:20
3 Inge Pustjens 79 Roermond 1:41:56

21V35, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Inge van BErgen 72 Sittard 1:31:54
2 Graziella Runchina 67 Stein Lb 1:37:23
3 Majet Spoelder 71 Amersfoort 1:43:55
4 Yvonne Hagedoren 69 Oirsbeek 1:46:32
5 Els Aelbers 68 Maasmechelen (BEL) 2:06:47

21V45, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martha Piacenza 59 Grace-hollogne (BEL) 1:36:45
2 Marjon van Ommen 67 Kerkrade 1:45:53
3 Marlies Cox 64 Roermond 1:48:27
4 Lianne van Avesaath 66 Herten 1:50:26
5 Anjes Kurvers 65 Wessem 1:51:55
6 Marga Smits 64 Echt 1:52:06
7 Andrea Tietz 63 Monchengladbach (GER 2:01:08

G-M, G-LOOP 1KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Coen Menzo 74 Sint Odilienberg 3:48
2 Kenny de Swart 91 Venlo 4:27
3 Kevin Koerts 96 Sint Odilienberg 4:31
4 Helmut Lafleur 80 Posterholt 5:33
5 Roy van Veldhoven 80 Heel 5:54
6 Ruud Swinkels 89 Posterholt 6:33
7 Ton van der Weijer 67 Posterholt 6:41
8 Necip Yilmaz 80 Heel 7:07
9 Thuur Timmermans 64 Landgraaf 7:49
10 Fons Pijls 72 Posterholt 8:21
11 Sjef Gardeniers 60 Posterholt 11:05

G-V, G-LOOP 1KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Renée Hinssen 92 Posterholt 6:36
2 Shawna de Swart 92 Venlo 9:28
3 Alice van Soest 70 Posterholt 9:30
4 Jeanine van Merwe 79 Buchten 10:28



Posted in: roerdalen, roermond