By januari 13, 2012 12:58 pm Lees verder →

Deelnemers Annendaalloop Posterholt 2012 ( 5 km. kart marathon, halve matarhon en G-klasse) en

Posterholt – Eerder publiceerden we de lijst van de jongste deelnemers aan de Annendaalloop 2012, zoals die ingeschreven hebben en gepubliceerd zijn op de site van de organiserende vereniging.
Hier volgen de inschrijvingen van de deelnemers aan de 5 km, kwart marathon en halve marathon.
Voor het eerst doen ook gehandicapten mee in een zg G-categorie. Ook deze inschrijvingen publiceren we hier.
De afgelopen dagen zijn al meerdere artikelen verschenen op deze site over de Annendaalloop 2012

Hier de lijst van deelnemers:

Deelnemers Prestatieloop 5 km

Naam Woonplaats Categorie
Jos Lennartz Echt Heren
Melanie Claessen Herten Vrouwen
Linda Derrez Born Vrouwen
Leny Jansen Roermond Vrouwen
Guus Winkelmolen Wessem Heren
Constance van Keeken Obbicht Vrouwen
Jan Paul Heiden Melick Heren
Ronnie Ghislain Dilsen Heren
Robert Thoolen Vlodrop Heren
Ewout Vaes Sint Odilienberg Heren
Janice Daemen Roermond Vrouwen
Antoinette Bosma Haelen Vrouwen
Kim Keijzers Roermond Vrouwen
Mirjam Dijksman Roermond Vrouwen
Ilse Meessen-Starmans Amstenrade Vrouwen
Thijs Pijpers Kerkrade Heren
Ton Pijpers Kerkrade Heren
Rudy Aarts Bunde Heren
Joke Feenstra Sittard Vrouwen
Koen Huizinga Urmond Heren
Remco Snippe Geleen Heren
Aantal deelnemers: 21

Deelnemers Kwart marathon

Naam Woonplaats Categorie
Cees Bontekoe Posterholt Mannen 40
Tammy kinzler Soerendonk Vrouwen senioren
Sabrina Post Posterholt Vrouwen senioren
Guusje Vrehen Teuven Vrouwen 45
Benjamin Post Posterholt Mannen senioren
Beatrice Dormans Maastricht Vrouwen 35
Ralf Jenniskens Beegden Mannen senioren
Jos van Montfort Herten Mannen 40
Jan Talmon Sint Odilienberg Mannen 60
Erwin Wolters Eindhoven Mannen senioren
Simon Langen Roermond Mannen 40
Henny Rikers Roermond Mannen 60
Eric Janssen Maria Hoop Mannen senioren
Blanche Parlevliet Swalmen Vrouwen senioren
Manon Beckers Swalmen Vrouwen 35
Hannie Rodts-Steeghs Roermond Vrouwen 45
Thijs Engels Sint Odilienberg Mannen 40
Luigi Saggiorato Grace-hollogne Mannen 60
Johann Hanekom Herkenbosch Mannen 50
Karin van Ettinger Roermond Vrouwen senioren
Tonny van Kempen Weert Vrouwen 55
Annemieke van Gennep Maasbracht Vrouwen 35
Aldwin Burhenne Koningsbosch Mannen senioren
Nicole Rennenberg Susteren Vrouwen 35
Monique Kerpen Sint Odilienberg Vrouwen 45
Peter Franssen Maasbracht Mannen 40
Chris van derVorst Posterholt Mannen 50
Lizette Vranken Susteren Vrouwen 45
Puck America Maastricht Vrouwen senioren
Loes Olivier Roermond Vrouwen 35
Harm Cremer Herten Mannen senioren
Nathalie Nacken-Baars Montfort Vrouwen 35
Roel Roubroeks Echt Mannen senioren
Gertie Thielens Simpelveld Vrouwen 55
Henk Herber Vlodrop Mannen 50
Irma van Gils Weert Vrouwen 45
Vicky Jeurissen Roermond Vrouwen senioren
Harrie Schoenmakers Linne Mannen 60
Riëtte Ruijten-Driessen Roermond Vrouwen 35
Geraedts John Roermond Mannen 50
Silvia Berden Roermond Vrouwen 35
Hans Berden Roermond Mannen 50
Jack Mestrom Sint Odilienberg Mannen 40
Erwin Hovens Haaren-waldfeucht Mannen 40
Sam Hellebrekers Papenhoven Mannen senioren
Henk van Zantvoort Weert Mannen 60
Leon Cox Melick Mannen 60
Peter Hoeben Melick Mannen 40
Michel Grijseels Tegelen Mannen 60
Victor Widdershoven Brunssum Mannen senioren
Mark Aussems Heerlen Mannen senioren
Kim Hilferink Roermond Vrouwen senioren
Robin van de Wiel Maastricht Mannen senioren
Cheryl Roumen Eys Vrouwen senioren
Wil van Zantvoort Weert Mannen 60
Jan Theulen Posterholt Mannen 40
Lode RASKIN Diepenbeek Mannen 40
Gerd van der Slik Herkenbosch Mannen 40
Marcel van Cruchten Herkenbosch Mannen 40
Peter Kroon Sint Odilienberg Mannen senioren
Marielle Moors Echt Vrouwen 35
Petra Geurst Voerendaal Vrouwen 45
Gerard Gijzen Urmond Mannen 50
Pierre Muijrers Landgraaf Mannen 60
Denis Beckers Waldfeucht-Bocket Mannen senioren
Cor van Haaren Landgraaf Mannen 40
Mark Deckers Roermond Mannen 40
Michael Barneveld Maastricht Mannen 40
Huub Schreurs Montfort Mannen 60
Edwin Thissen Swalmen Mannen 40
Karin Pijpers Swalmen Vrouwen 35
Frank Bouts Roermond Mannen 60
Ton van der Honing Roermond Mannen 40
Gerrion Smeets Haelen Vrouwen 35
Aantal deelnemers: 74

Deelnemers Halve marathon

Naam Woonplaats Categorie
Loucif Sami Oujda Mannen senioren
Ayad Elhoucine Oujda Mannen senioren
Roger Hendriks Epen Mannen 40
Frank Fiegen Heinsberg Mannen 40
Corjan van Kempen Weert Mannen 50
Inge Pustjens Roermond Vrouwen senioren
Rob Rietbroek Vlodrop Mannen 40
Ilya Nijsters Landgraaf Mannen senioren
Ger Nieskens Herten Mannen 60
Antonie Corbey Herten Mannen senioren
Hans Schroots Roermond Mannen 40
Herman Gerards Landgraaf Mannen 50
Sander Huisman Herten Mannen senioren
Hans van Doorn Geldrop Mannen 50
Bart Hendrix Zierikzee Mannen senioren
Wiegert Dormans Horn Mannen senioren
Chris Steuns Roermond Mannen senioren
Dino Turco Maastricht Mannen 40
Rob Thissen Echt Mannen senioren
Charles van Hooff Sittard Mannen 40
Erik haakma Heerlen Mannen 50
Harald Schwidder Heinsberg Mannen 40
Martha Piacenza Grace-hollogne Vrouwen 45
Ronald van Knippenberg Lanaken Mannen 50
Rob Riksen Nuth Mannen 40
Paul Jacobs Oirsbeek Mannen 50
Rene Broens Echt Mannen 50
Bert Martens Roermond Mannen 60
Henk Thielens Simpelveld Mannen 50
Hub Wijnands Heerlen Mannen 40
Bert Vanwersch Vijlen Mannen 40
Huub Solberg Bunde Mannen 50
Günter Leinders Waldfeucht Mannen 40
Marga Smits Echt Vrouwen 45
Joep Drent Maastricht Mannen 60
Frans van der Zalm Weert Mannen 40
Hans Smeets Gulpen Mannen 60
Leon Stijnen Baexem Mannen 40
Jos Timans Maastricht Mannen senioren
Theo Custers Bunde Mannen 50
Robert Willems Maastricht Mannen 40
Jurgen Schoumakers Eygelshoven Mannen senioren
Monique Prinsen Weert Vrouwen 35
Yvonne Hagedoren Oirsbeek Vrouwen 35
Hans. Collijn Gronsveld Mannen 50
Wim Korten Weert Mannen 50
Ron Hellebrekers Papenhoven Mannen 50
Henri Aerts Gronsveld Mannen 50
Jan suylen Roermond Mannen 40
Majet Spoelder Amersfoort Vrouwen 35
Joos de Bakker Amersfoort Mannen 40
Peter Szumski Brunssum Mannen 40
Bert van Bogget Roggel Mannen 40
Iwan Theunissen Landgraaf Mannen senioren
John Haan Landgraaf Mannen 50
Richard Vulkers Kerkrade Mannen 40
Joep Vaes Sint Odilienberg Mannen 40
John Stroeken Herten Mannen 50
Lianne van Avesaath Herten Vrouwen 45
Jo Fraats Roggel Mannen 60
Thijs Verstappen Neer Mannen 50
Guus Laeven Roggel Mannen 40
Robert Blokzijl Geleen Mannen senioren
Michael Storms Heinsberg Mannen 40
Wim Cox Roermond Mannen 40
Lars van der Eerden Nieuwstadt Mannen senioren
Maud Golsteyn Nieuwstadt Vrouwen senioren
Ad van Kempen Voerendaal Mannen 50
Harry Golsteijn Echt Mannen 50
Klaus Krolzig Wijlre Mannen 50
Patrick Oliemeulen Roermond Mannen 40
Marian Zonnevijlle Herten Vrouwen senioren
Roel Hendriks Urmond Mannen 40
Marc Scheren Kerkrade Mannen 40
Henk Weening Limbricht Mannen 50
Jeroen Pollen Reuver Mannen 40
Ronald Smeets Brunssum Mannen 40
John van Eys Nuth Mannen 40
Henny Erkens Weert Mannen 60
Hub Houben Heerlen Mannen 50
Carlos Hirdes Venlo Mannen 50
Harry Bulté Rekem Mannen 40
Har Boonen Heythuysen Mannen 50
Jorn Lempers Maastricht Mannen senioren
Pim Hirdes Nijmegen Mannen senioren
Graziella Runchina Stein Lb Vrouwen 35
Lily-Anne Smeets Roermond Vrouwen 45
Luc Speck Landgraaf Mannen 40
Frank Veugen Munstergeleen Mannen 40
Aantal deelnemers: 89

Deelnemers G-loop 1 km

Naam Woonplaats Categorie
Alice van Soest Posterholt M/V
Sjef Gardeniers Posterholt M/V
Ruud Swinkels Posterholt M/V
Shawna de Swart Venlo M/V
Coen Menzo Sint Odilienberg M/V
Roy van Veldhoven Heel M/V
Necip Yilmaz Heel M/V
Juul Geurts Roermond M/V
Helmut Lafleur Posterholt M/V
Ton van der Weijer Posterholt M/V
Renée Hinssen Posterholt M/V
Aantal deelnemers: 11



Posted in: roerdalen, roermond