By juni 20, 2012 6:42 am Lees verder →

EK 2012:Vervolg speelschema EK voetbal (start donderdag21-6)

Roerdalen – Het EK Voetbal 2012 Speelschema (vervolg na voorronde)

Kwartfinale
Nr. Datum Tijd Land – Land Uitslag
25 Do. 21 juni 20:45 uur Tsjechië   –   Portugal … – …
  Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
 
26 Vr. 22 juni 20:45 Duitsland   –   Griekenland … – …
  Speelstad: Gdansk   Stadion: PGE Arena Gdansk
 
27 Za. 23 juni 20:45 Spanje   –   Frankrijk … – …
  Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbas Arena
 
28 Zo. 24 juni 20:45 Engeland   –   Italië … – …
  Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
 
 
Halve finale
Nr. Datum Tijd Land – Land Uitslag
29 Wo. 27 juni 20:45 Winnaar wedstrijd 25   –   Winnaar wedstrijd 27 … – …
  Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbas Arena
 
30 Do. 28 juni 20:45 Winnaar wedstrijd 26   –   Winnaar wedstrijd 28 … – …
  Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
 
 
Finale
Nr. Datum Tijd Land – Land Uitslag
31 Zo. 1 juli 20:45 Winnaar wedstrijd 29   –   Winnaar wedstrijd 30 … – …
  Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
 

Hier volgen nogmaals de resultaten in de groepswedstrijden:

Groep A
Nr. Datum Tijd Land – Land Uitslag
1 Vr. 8 juni 18:00 Polen   –   Griekenland 1 – 1
  Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
 
2 Vr. 8 juni 20:45 Rusland   –   Tsjechië 4 – 1
  Speelstad: Wroclaw   Stadion: Stadion Miejski
 
9 Di. 12 juni 18:00 Griekenland   –   Tsjechië 1 – 2
  Speelstad: Wroclaw   Stadion: Stadion Miejski
 
10 Di. 12 juni 20:45 Polen   –   Rusland 1 – 1
  Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
 
17 Za. 16 juni 20:45 Tsjechië   –   Polen 1 – 0
  Speelstad: Wroclaw   Stadion: Stadion Miejski
 
18 Za. 16 juni 20:45 Griekenland   –   Rusland 1 – 0
  Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
 
 
Groep B
Nr. Datum Tijd Land – Land Uitslag
3 Za. 9 juni 18:00 Nederland   –   Denemarken 0 – 1
  Speelstad: Charkov   Stadion: Metaliststadion
 
4 Za. 9 juni 20:45 Duitsland   –   Portugal 1 – 0
  Speelstad: Lviv   Stadion: Arena Lviv
 
11 Wo. 13 juni 18:00 Denemarken   –   Portugal 2 – 3
  Speelstad: Lviv   Stadion: Arena Lviv
 
12 Wo. 13 juni 20:45 Nederland   –   Duitsland 1 – 2
  Speelstad: Charkov   Stadion: Metaliststadion
 
19 Zo. 17 juni 20:45 Portugal   –   Nederland 2 – 1
  Speelstad: Charkov   Stadion: Metaliststadion
 
20 Zo. 17 juni 20:45 Denemarken   –   Duitsland 1 – 2
  Speelstad: Lviv   Stadion: Arena Lviv
 
 
Groep C
Nr. Datum Tijd Land – Land Uitslag
5 Zo. 10 juni 18:00 Spanje   –   Italië 1 – 1
  Speelstad: Gdansk   Stadion: PGE Arena Gdansk
 
6 Zo. 10 juni 20:45 Ierland   –   Kroatië 1 – 3
  Speelstad: Poznan   Stadion: Stadion Miejski
 
13 Do. 14 juni 18:00 Italië   –   Kroatië 1 – 1
  Speelstad: Poznan   Stadion: Stadion Miejski
 
14 Do. 14 juni 20:45 Spanje   –   Ierland 4 – 0
  Speelstad: Gdansk   Stadion: PGE Arena Gdansk
 
21 Ma. 18 juni 20:45 Kroatië   –   Spanje 0 – 1
  Speelstad: Gdansk   Stadion: PGE Arena Gdansk
 
22 Ma. 18 juni 20:45 Italië   –   Ierland 2 – 0
  Speelstad: Poznan   Stadion: Stadion Miejski
 
 
Groep D
Nr. Datum Tijd Land – Land Uitslag
7 Ma. 11 juni 18:00 Frankrijk   –   Engeland 1 – 1
  Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbass Arena
 
8 Ma. 11 juni 20:45 Oekraïne   –   Zweden 2 – 1
  Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
 
15 Vr. 15 juni 20:45 Zweden   –   Engeland 2 – 3
  Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
 
16 Vr. 15 juni 18:00 Oekraïne   –   Frankrijk 0 – 2
  Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbass Arena
 
23 Di. 19 juni 20:45 Engeland   –   Oekraïne 1 – 0
  Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbass Arena
 
24 Di. 19 juni 20:45 Zweden   –   Frankrijk 2 – 0
  Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
 
 



Posted in: roerdalen