Ga naar de inhoud

RoerdalJournaal

Het lokale nieuwsji voor Roerdalen en verdere info

Menu
Menu

Roerdaljournaal.nl: Gemeente: Weg Lerop voor zomer weer open

Geplaatst op 29 mei 202229 mei 2022 door admin

Roerdalen – Heg Roerdaljournaal verneemt van de gemeente: Roerdalen :

Sinds oktober 2021 voert aannemer Heijmans werkzaamheden uit aan de Leropperweg tussen Sint Odiliënberg en Roermond. Het werkt verloopt tot nu toe volgens planning. We verwachten dat de weg vóór de zomervakantie weer open kan voor verkeer. Dat is eind juli. 

Asfalt 

Deze maand werkt Heijmans aan het asfalteren van het weggedeelte tussen de A73 en de bocht bij Priorij Thabor in Sint Odiliënberg. Het werk in Lerop is daarna voor het grootste gedeelte klaar. 

In de laatste fase werken we aan het gedeelte tussen de priorij en het Kerkplein. Op dit weggedeelte komen verhoogde plateau’s om de snelheid van het verkeer af te remmen. Verder laten we de rode fietsstroken doorlopen tot het Kerkplein. Dit maakt de bocht veiliger voor fietsers.  

Groen

De essen langs de Leropperweg waren ziek. We hebben ze daarom gekapt. We hebben deze bomen vervangen door bomen van verschillende soorten. Zo is er meer biodiversiteit en voorkomen we dat ziektes een hele laan aantasten. Op een aantal plaatsen planten we nog meer bomen en struiken. Bijvoorbeeld in de bocht bij Hoeve Overen en in Lerop. Ook bij de dassentunnels planten we haagjes. Die leiden de dassen op een natuurlijke manier naar de tunnels. Deze aanplant doen we komend najaar.   

Heijmans BouwApp

Wilt u op de hoogte blijven van de werkzaamheden aan de Leropperweg? Download dan de Heijmans BouwApp. Dat kan via de Play Store (Android) en de APP Store (Apple).

Vragen

Bij vragen kunt u contact opnemen met Wim Linssen van aannemer Heijmans, telefoonnummer: 06 1123 1471 of per e-mail [email protected]. Of bel Jack Mans, toezichthouder van de gemeente, via 0475 538 888.

Recente berichten

  • Roerdaljournaal.nl: Nu weer aanvraag Glasvezel in Roerdalen: nu van KPN
  • Roerdaljournaal.nl: Verstappen tweede , dit was sensationeel in GP Saudi Arabië
  • Roerdaljournaal.nl: Eigenaar stormt ziedend kleedkamer FC Utrecht binnen na verlies in 92ste minuut…
  • Roerdaljournaal.nl: Gaat Feyenoord na 18 jaar eindelijk voor de volle winst? Of lopen Rotterdamse weer in Amsterdams vlijmscherpe messen mes?
  • Roerdaljournaal.nl: Verstappen start als15de – door motorpech – start tv vandaag 22 25 u – in GP Saudi Arabië

Recente reacties

    Archieven

    • maart 2023
    • februari 2023
    • januari 2023
    • december 2022
    • november 2022
    • oktober 2022
    • september 2022
    • augustus 2022
    • juli 2022
    • juni 2022
    • mei 2022
    • april 2022
    • maart 2022
    • februari 2022
    • januari 2022
    • december 2021
    • november 2021
    • oktober 2021
    • september 2021
    • augustus 2021
    • juli 2021
    • juni 2021
    • januari 2021

    Categorieën

    • Geen categorie

    Meta

    • Inloggen
    • Berichten feed
    • Reacties feed
    • WordPress.org

    /

    © 2023 RoerdalJournaal | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema