Roerdalen – Voor het Nederlands elftal begint het WK op maandag 21 november om 17.00 uur met de wedstrijd tegen Senegal. Aanvankelijk was het duel bestempeld als openingswedstrijd, maar de FIFA draaide dat in augustus om met Qatar-Ecuador, die nu een dag eerder beginnen dan beoogd. Bekijk hieronder het complete speelschema. Tijdens het WK is het tijdverschil tussen Nederland en Qatar twee uur. Alle onderstaande tijden zijn die voor Nederland.
Laatste update: 11:15 op 15-11-22
Groepsindeling
Groep A: Qatar, Ecuador, Senegal, Nederlandndag
Groep B: Engeland, Iran, Verenigde Staten, Wales
Groep C: Argentinië, Saudi-Arabië, Mexico, Polen
Groep D: Frankrijk, Australië, Denemarken, Tunesië
Groep E: Spanje, Costa Rica, Duitsland, Japan
Groep F: België, Canada, Marokko, Kroatië
Groep G: Brazilië, Servië, Zwitserland, Kameroen
Groep H: Portugal, Ghana, Uruguay, Zuid-Korea
about:blankhttps://acdn.adnxs.com/dmp/async_usersync.html
Wedstrijden groepsfase
• Zondag 20 november, 17.00 uur: Qatar – Ecuador (Groep A)
• Maandag 21 november, 14.00 uur: Engeland – Iran (Groep B)
• Maandag 21 november, 17.00 uur: Senegal – Nederland (Groep A)
• Maandag 21 november, 20.00 uur: Verenigde Staten – Wales (Groep B)
• Dinsdag 22 november, 11.00 uur: Argentinië – Saoedi-Arabië (Groep C)
• Dinsdag 22 november, 14.00 uur: Denemarken – Tunesië (Groep D)
• Dinsdag 22 november, 17.00 uur: Mexico – Polen (Groep C)
• Dinsdag 22 november, 20.00 uur: Frankrijk – Australië (Groep D)
• Woensdag 23 november, 11.00 uur: Marokko – Kroatië (Groep F)
• Woensdag 23 november, 14.00 uur: Duitsland – Japan (Groep E)
• Woensdag 23 november, 17.00 uur: Spanje – Costa Rica (Groep E)
• Woensdag 23 november, 20.00 uur: België – Canada (Groep F)
• Donderdag 24 november, 11.00 uur: Zwitserland – Kameroen (Groep G)
• Donderdag 24 november, 14.00 uur: Uruguay – Zuid-Korea (Groep H)
• Donderdag 24 november, 17.00 uur: Portugal – Ghana (Groep H)
• Donderdag 24 november, 20.00 uur: Brazilië – Servië (Groep G)
• Vrijdag 25 november, 11.00 uur: Wales – Iran (Groep B)
• Vrijdag 25 november, 14.00 uur: Qatar – Senegal (Groep A)
• Vrijdag 25 november, 17.00 uur: Nederland – Ecuador (Groep A)
• Vrijdag 25 november, 20.00 uur: Engeland – Verenigde Staten (Groep B)
• Zaterdag 26 november, 11.00 uur: Tunesië – Australië (Groep D)
• Zaterdag 26 november, 14.00 uur: Polen – Saoedi-Arabië (Groep C)
• Zaterdag 26 november, 17.00 uur: Frankrijk – Denemarken (Groep D)
• Zaterdag 26 november, 20.00 uur: Argentinië – Mexico (Groep C)
• Zondag 27 november, 11.00 uur: Japan – Costa Rica (Groep E)
• Zondag 27 november, 14.00 uur: België – Marokko (Groep F)
• Zondag 27 november, 17.00 uur: Kroatië – Canada (Groep F)
• Zondag 27 november, 20.00 uur: Spanje – Duitsland (Groep E)
• Maandag 28 november, 11.00 uur: Kameroen – Servië (Groep G)
• Maandag 28 november, 14.00 uur: Zuid-Korea – Ghana (Groep H)
• Maandag 28 november, 17.00 uur: Brazilië – Zwitserland (Groep G)
• Maandag 28 november, 20.00 uur: Portugal – Uruguay (Groep H)
• Dinsdag 29 november, 16.00 uur: Ecuador – Senegal (Groep A)
• Dinsdag 29 november, 16.00 uur: Nederland – Qatar (Groep A)
• Dinsdag 29 november, 20.00 uur: Wales – Engeland (Groep B)
• Dinsdag 29 november, 20.00 uur: Iran – Verenigde Staten (Groep B)
• Woensdag 30 november, 16.00 uur: Tunesië – Frankrijk (Groep D)
• Woensdag 30 november, 16.00 uur: Australië – Denemarken (Groep D)
• Woensdag 30 november, 20.00 uur: Saoedi-Arabië – Mexico (Groep C)
• Woensdag 30 november, 20.00 uur: Polen – Argentinië (Groep C)
• Donderdag 1 december, 16.00 uur: Kroatië – België (Groep F)
• Donderdag 1 december, 16.00 uur: Canada – Marokko (Groep F)
• Donderdag 1 december, 20.00 uur: Japan – Spanje (Groep E)
• Donderdag 1 december, 20.00 uur: Costa Rica – Duitsland (Groep E)
• Vrijdag 2 december, 16.00 uur: Zuid-Korea – Portugal (Groep H)
• Vrijdag 2 december, 16.00 uur: Ghana – Uruguay (Groep H)
• Vrijdag 2 december, 20.00 uur: Kameroen – Brazilië (Groep G)
• Vrijdag 2 december, 20.00 uur: Servië – Zwitserland (Groep G)
Achtste finales
• Zaterdag 3 december, 16.00 uur: 1A – 2B >>> #49
• Zaterdag 3 december, 20.00 uur: 1C – 2D >>> #50
• Zondag 4 december, 16.00 uur: 1D – 2C >>> #51
• Zondag 4 december, 20.00 uur: 1B – 2A >>> #52
• Maandag 5 december, 16.00 uur: 1E – 2F >>> #53
• Maandag 5 december, 20.00 uur: 1G – 2H >>> #54
• Dinsdag 6 december, 16.00 uur: 1F – 2E >>> #55
• Dinsdag 6 december, 20.00 uur: 1H – 2G >>> #56
Kwartfinales
• Vrijdag 9 december, 16.00 uur: W53 – W54 >>> #57
• Vrijdag 9 december, 20.00 uur: W49 – W50 >>> #58
• Zaterdag 10 december, 16.00 uur: W55 – W56 >>> #59
• Zaterdag 10 december, 20.00 uur: W51 – W52 >>> #60
Halve finales
• Dinsdag 13 december, 20.00 uur: W57 – W58
• Woensdag 14 december, 20.00 uur: W59 – W60
Troostfinale
• Zaterdag 17 december, 16.00 uur
Finale
• Zondag 18 december 16.00 u