By maart 6, 2014 4:20 pm Lees verder →

Roerdaljournaal,nl: Speelschema WK voetbal: eerste wedstrijd Nederland op vrijdag 13 juni

razilië opent het WK voetbal op 12 juni 2014 met een wedstrijd tegen Kroatië. Oranje treft Spanje in de eerste groepswedstrijd.

Het Nederlands elftal speelt op vrijdag 13 juni zijn eerste wedstrijd duel in Salvador.

Een overzicht van de volledige loting en het speelschema.

Volledig speelschema WK 2014 (Tijden zijn Nederlandse tijd)
Donderdag 12 juni
1
Groep A
Brazilië
Kroatië
22.00 uur, Sao Paulo
Vrijdag 13 juni
2
Groep A
Mexico
Kameroen
18.00 uur, Natal
3
Groep B
Spanje
Nederland
21.00 uur, Salvador
4
Groep B
Chili
Australië
24.00 uur, Cuiaba
Zaterdag 14 juni
5
Groep C
Colombia
Griekenland
18.00 uur, Belo Horizonte
6
Groep D
Uruguay
Costa Rica
21.00 uur, Fortaleza
7
Groep D
Engeland
Italië
24.00 uur, Manaus
Zondag 15 juni
8
Groep C
Ivoorkust
Japan
03.00 uur, Recife
9
Groep E
Zwitserland
Ecuador
18.00 uur, Brasilia
10
Groep E
Frankrijk
Honduras
21.00 uur, Porto Alegro
11
Groep F
Argentinië
Bosnië-Herzegovina
24.00 uur, Rio de Janeiro
Maandag 16 juni
12
Groep G
Duitsland
Portugal
18.00 uur, Salvador
13
Groep F
Iran
Nigeria
21.00 uur, Curitiba
14
Groep G
Ghana
Verenigde Staten
24.00 uur, Natal
Dinsdag 17 juni
15
Groep H
België
Algerije
18.00 uur, Belo Horizonte
16
Groep A
Brazilië
Mexico
21.00 uur, Fortaleza
17
Groep H
Rusland
Zuid-Korea
24.00 uur, Cuiaba
Woensdag 18 juni
18
Groep B
Australië
Nederland
18.00 uur, Porto Alegre
19
Groep B
Spanje
Chili
21.00 uur, Rio de Janeiro
20
Groep A
Kameroen
Kroatië
24.00 uur, Manaus
Donderdag 19 juni
21
Groep C
Colombia
Ivoorkust
18.00 uur, Brasilia
22
Groep D
Uruguay
Engeland
21.00 uur, Sao Paulo
23
Groep C
Japan
Griekenland
24.00 uur, Natal
Vrijdag 20 juni
24
Groep D
Italië
Costa Rica
18.00 uur, Recife
25
Groep E
Zwitserland
Frankrijk
21.00 uur, Salvador
26
Groep E
Honduras
Ecuador
24.00 uur, Curitiba
Zaterdag 21 juni
27
Groep F
Argentinië
Iran
18.00 uur, Belo Horizonte
28
Groep G
Duitsland
Ghana
21.00 uur, Fortaleza
29
Groep F
Nigeria
Bosnië-Herzegovina
24.00 uur, Cuiaba
Zondag 22 juni
30
Groep H
België
Rusland
18.00 uur, Rio de Janeiro
31
Groep H
Zuid-Korea
Algerije
21.00 uur, Porto Alegre
32
Groep G
Verenigde Staten
Portugal
24.00 uur, Manaus
Maandag 23 juni
33
Groep B
Australië
Spanje
18.00 uur, Curitiba
34
Groep B
Nederland
Chili
18.00 uur, Sao Paulo
35
Groep A
Kameroen
Brazilië
22.00 uur, Brasilia
36
Groep A
Kroatië
Mexico
22.00 uur, Recife
Dinsdag 24 juni
37
Groep D
Italië
Uruguay
18.00 uur, Natal
38
Groep D
Costa Rica
Engeland
18.00 uur, Belo Horizonte
39
Groep C
Japan
Colombia
22.00 uur, Cuiaba
40
Groep C
Griekenland
Ivoorkust
22.00 uur, Fortaleza
Woensdag 25 juni
41
Groep F
Nigeria
Argentinië
18.00 uur, Porto Alegre
42
Groep F
Bosnië-Herzegovina
Iran
18.00 uur, Salvador
43
Groep E
Honduras
Zwitserland
22.00 uur, Manaus
44
Groep E
Ecuador
Frankrijk
22.00 uur, Rio de Janeiro
Donderdag 26 juni
45
Groep G
Verenigde Staten
Duitsland
18.00 uur, Recife
46
Groep G
Portugal
Ghana
18.00 uur, Brasilia
47
Groep H
Zuid-Korea
België
22.00 uur, Sao Paulo
48
Groep H
Algerije
Rusland
22.00 uur, Curitiba
Vrijdag 27 juni
Rustdag
Zaterdag 28 juni
49

Winnaar groep A
Tweede groep B
18.00 uur, Belo Horizonte
50

Winnaar groep C
Tweede groep D
22.00 uur, Rio de Janeiro
Zondag 29 juni
51

Winnaar groep B
Tweede groep A
18.00 uur, Fortaleza
52

Winnaar groep D
Tweede groep C
22.00 uur, Recife
Maandag 30 juni
53

Winnaar groep E
Tweede groep F
18.00 uur, Brasilia
54

Winnaar groep G
Tweede groep H
22.00 uur, Porto Alegre
Dinsdag 1 juli
55

Winnaar groep F
Tweede groep E
18.00 uur, Sao Paulo
56

Winnaar groep H
Tweede groep G
22.00 uur, Salvador
Woensdag 2 juli
Rustdag
Donderdag 3 juli
Rustdag
Vrijdag 4 juli
57

Winnaar 49
Winnaar 50
22.00 uur, Fortaleza
58

Winnaar 53
Winnaar 54
18.00 uur, Rio de Janeiro
Zaterdag 5 juli
59

Winnaar 51
Winnaar 52
22.00 uur, Salvador
60

Winnaar 55
Winnaar 56
18.00 uur, Brasilia
Zondag 6 juli
Rustdag
Maandag 7 juli
Rustdag
Dinsdag 8 juli
61

Winnaar 57
Winnaar 58
22.00 uur, Belo Horizonte
Woensdag 9 juli
62

Winnaar 59
Winnaar 60
22.00 uur, Sao Paulo
Donderdag 10 juli
Rustdag
Vrijdag 11 juli
Rustdag
Zaterdag 12 juli
63
Plek 3/4
Verliezer 61
Verliezer 62
22.00 uur, Brasilia
Zondag 13 juli
64
Finale
Winnaar 61
Winnaar 62
21.00 uur, Rio de Janeiro
Deel deze pagina



Posted in: Geen categorie