By augustus 2, 2011 8:46 am Lees verder →

Sport Voetbal: WK 2014 indeling poules voorronde

Roerdalen – Het Nederlands elftal speelt in de WK-kwalificatiereeks 2014 onder meer tegen Turkije, dat momenteel onder leiding staat van Guus Hiddink. Dat heeft de loting dit weekeinde in Rio de Janeiro uitgewezen.

Oranje komt in groep D verder uit tegen Hongarije, Roemenië, Estland en Andorra. De groepswinnaar plaatst zich voor het WK van 2014 in Brazilië.

Resultaten van de loting:

Europa – Groepsindeling:

Groep A
Kroatië
Servië
België
Schotland
Macedonië
Wales

Groep B
Italië
Denemarken
Tsjechië
Bulgarije
Armenië
Malta

Groep C
Duitsland
Zweden
Ierland
Oostenrijk
Faroer Eilanden
Kazachstan

Groep D
Nederland
Turkije
Hongarije
Roemenië
Estland
Andorra

Groep E
Noorwegen
Slovenië
Zwitserland
Albanië
Cyprus
IJsland

Groep F
Portugal
Rusland
Israël
Noord-Ierland
Azerbeidjan
Luxemburg

Groep G
Griekenland
Slowakije
Bosnië-Herzegovina
Litouwen
Letland
Liechtenstein

Groep H
Engeland
Montenegro
Oekraïne
Polen
Moldavië
San Marino

Groep I
Spanje
Frankrijk
Wit-Rusland
Georgië
Finland

Oceanië – Groepsindeling:

Groep A
Vanuatu
Nieuw-Caledonië
Winnaar ronde 1
Tahiti

Groep B
Fiji Eilanden
Nieuw-Zeeland
Solomon Eilanden
Papoea-Nieuw-Guinea

Noord-Amerika, Centraal Amerika en Cariben – Groepsindeling:

Groep A
Verenigde Staten
Jamaica
Winnaar voorronde groep E (Grenada, Guatemala, St.Vincent, Belize)
Winnaar voorronde groep F (Haïti, Antigua, Curacao, Maagden Eilanden)

Groep B
Mexico
Costa Rica
Winnaar voorronde groep A (El Salvador, Suriname, Kaaiman Eilanden, Dominicaanse Republiek)
Winnaar voorronde groep B (Trinidad en Tobago, Guyana, Barbados, Bermuda)

Groep C
Honduras
Cuba
Winnaar voorronde groep D (Canada, St. Kitts en Nevis, Puerto Rico, St. Lucia)
Winnaar voorronde groep C (Panama, Dominica, Nicaragua, Bahamas)

Azië – Groepsindeling:

Groep A
China
Jordanië
Irak
Singapore

Groep B
Noord-Korea
Koeweit
Verenigde Arabische Emiraten
Libanon

Groep C
Japan
Oezbekistan
Syrië
Zuid-Korea

Groep D
Australië
Saoedi-Arabië
Oman
Thailand

Groep E
Iran
Qatar
Bahrein
Indonesië

Afrika -Groepsindeling:

Groep A
Zuid-Afrika
Botswana
Centraal Afrika
Winnaar voorronde 7: Somalië – Ethiopië

Groep B
Tunesië
Kaapverdische Eilanden
Sierra Leone
Winnaar voorronde 6: Equatoriaal Guinee – Madagascar

Groep C
Ivoorkust
Marokko
Gambia
Winnaar voorronde 12: Tsjaad – Tanzania

Groep D
Ghana
Zambia
Soedan
Winnaar voorronde 8: Lesotho – Burundi

Groep E
Burkina Fasso
Gabon
Niger
Winnaar voorronde 11: Sao Tomé e Principe – Kongo

Groep F
Nigeria
Malawi
Winnaar voorronde 1: Seychellen – Kenia
Winnaar voorronde 3: Djobouti – Namibië

Groep G
Egypte
Guinee
Zimbabwe
Winnaar voorronde 5: Comoros – Mozambique

Groep H
Algerije
Mali
Benin
Winnaar voorronde 9: Eritrea – Rwanda

Groep I
Kameroen
Libië
Winnaar voorronde 2: Guinee Bisau – Togo
Winnaar voorronde 10: Swaziland – Congo DR

Groep J
Senegal
Oeganda
Angola
Winnaar voorronde 4: Mauritius – Liberia



Posted in: roerdalen