Ga naar de inhoud

RoerdalJournaal

Het lokale nieuwsji voor Roerdalen en verdere info

Menu
Menu

Wethouder Eugenie Cuijpers (ziek) stopt er mee in Roerdalen

Geplaatst op 6 augustus 2021 door admin

Roerdalen – Na een wethouderschap van ruim 7 jaar stopt Eugenie Cuijpers als wethouder van de gemeente Roerdalen. Wethouder Cuijpers was al enige tijd afwezig. Sinds juni werd zij vervangen door Martijn van Helvert, uit Echt-Susteren en ex Tweede Kamerlid CDA.

Bezinning

“Na een periode van bezinning, rust en overwegingen voel ik dat het tijd is om een nieuwe stap te maken,” aldus Cuijpers. “Het was een voorrecht om in de afgelopen periode inwoners en vertegenwoordigers van allerlei organisaties te ontmoeten en om bij te dragen aan de zorg voor elkaar en onze ruimtelijke ontwikkeling in Roerdalen. Ik wil iedereen bedanken voor het het in mij gestelde vertrouwen”.

Gezondheid

Burgemeester Monique de Boer-Beerta heeft alle begrip voor de moeilijke afweging die Eugenie Cuijpers heeft gemaakt. “Natuurlijk is het jammer dat zo’n betrokken wethouder als Eugenie stopt, maar gezondheid gaat boven alles.”

Eugenie Cuijpers was bijna twee periodes wethouder voor het CDA. In haar portefeuille zaten jeugd- en ouderenzorg, WMO, positieve gezondheid en onderwijs en in de laatste periode daarnaast ook nog loco-burgemeesterschap, ruimtelijke ordening, vergunningen en gebiedsontwikkeling. Voorafgaand aan haar wethouderschap was ze 2 jaar raadslid voor het CDA.

Recente berichten

  • Roerdaljournaal.nl: Al coalities met BBB in 3 provinciesRoerdalen-Ruim twee weken na de Provinciale Statenverkiezingen tekenen zich langzaamaan mogelijke coalities af in de twaalf provincies. De verschillende verkenners zijn druk bezig met het voeren van gesprekken en het schrijven van adviezen. In Zuid-Holland, Zeeland en Friesland zijn ze er al uit. Daar moet het raar lopen als de BBB niet in het bestuur terecht zal komen .
  • Roerdaljournaal.nl: Peter Bosz genoemd als opvolger Jans bij TwenteEr is een reële kans dat Peter Bosz deze zomer terugkeert in de Eredivisie. De trainer zou wel heil zien in een dienstverband bij FC Twente, waar Ron Jans na dit seizoen afzwaait.
  • Roerdaljournaal.nl: oproep voor studie IT: aan jongens én meisjes, zo meldt KPN:
  • Roerdaljournaal.nl: bericht van Alzheimer Ned: beschermt vitamine D tegen dementie?
  • Roerdaljournaal.nl: Turkije steunt nu Finland als lid NAVO; Zweden moet nog wachten

Recente reacties

    Archieven

    • april 2023
    • maart 2023
    • februari 2023
    • januari 2023
    • december 2022
    • november 2022
    • oktober 2022
    • september 2022
    • augustus 2022
    • juli 2022
    • juni 2022
    • mei 2022
    • april 2022
    • maart 2022
    • februari 2022
    • januari 2022
    • december 2021
    • november 2021
    • oktober 2021
    • september 2021
    • augustus 2021
    • juli 2021
    • juni 2021
    • januari 2021

    Categorieën

    • Geen categorie

    Meta

    • Inloggen
    • Berichten feed
    • Reacties feed
    • WordPress.org

    /

    © 2023 RoerdalJournaal | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema