By april 13, 2014 4:34 pm Lees verder →

HERHALING OP VERZOEK WK 2014 Brazilie Speelschema (volledig) Start donderdag 12 juni – (slot) Zondag 13 juli Finale

Roerdalen – Brazilië opent het WK voetbal op 12 juni 2014 met een wedstrijd tegen Kroatië. Oranje treft Spanje in de eerste groepswedstrijd.

Het Nederlands elftal speelt op vrijdag 13 juni zijn eerste wedstrijd duel in Salvador.

Een overzicht van de volledige loting en het speelschema.

Overzicht WK-loting
Positie
Groep A
Groep B
Groep C
Groep D
1
Brazilië
Spanje
Colombia
Uruguay
2
Kroatië
NEDERLAND
Griekenland
Costa Rica
3
Mexico
Chili
Ivoorkust
Engeland
4
Kameroen
Australië
Japan
Italië

Positie
Groep E
Groep F
Groep G
Groep H
1
Zwitserland
Argentinië
Duitsland
België
2
Ecuador
Bosnië-Herzegovina
Portugal
Algerije
3
Frankrijk
Iran
Ghana
Rusland
4
Honduras
Nigeria
Verenigde Staten
Zuid-Korea

Volledig speelschema WK 2014 (Tijden zijn Nederlandse tijd)
Donderdag 12 juni
Groep A
Brazilië
Kroatië
22.00 uur, São Paulo
Vrijdag 13 juni
Groep A
Mexico
Kameroen
18.00 uur, Natal
Groep B
Spanje
Nederland
21.00 uur, Salvador
Groep B
Chili
Australië
24.00 uur, Cuiaba
Zaterdag 14 juni
Groep C
Colombia
Griekenland
18.00 uur, Belo Horizonte
Groep D
Uruguay
Costa Rica
21.00 uur, Fortaleza
Groep D
Engeland
Italië
24.00 uur, Manaus
Zondag 15 juni
Groep C
Ivoorkust
Japan
03.00 uur, Recife
Groep E
Zwitserland
Ecuador
18.00 uur, Brasilia
Groep E
Frankrijk
Honduras
21.00 uur, Porto Alegre
Groep F
Argentinië
Bosnië-Herzegovina
24.00 uur, Rio de Janeiro
Maandag 16 juni
Groep G
Duitsland
Portugal
18.00 uur, Salvador
Groep F
Iran
Nigeria
21.00 uur, Curitiba
Groep G
Ghana
Verenigde Staten
24.00 uur, Natal
Dinsdag 17 juni
Groep H
België
Algerije
18.00 uur, Belo Horizonte
Groep A
Brazilië
Mexico
21.00 uur, Fortaleza
Groep H
Rusland
Zuid-Korea
24.00 uur, Cuiaba
Woensdag 18 juni
Groep B
Australië
Nederland
18.00 uur, Porto Alegre
Groep B
Spanje
Chili
21.00 uur, Rio de Janeiro
Groep A
Kameroen
Kroatië
24.00 uur, Manaus
Donderdag 19 juni
Groep C
Colombia
Ivoorkust
18.00 uur, Brasilia
Groep D
Uruguay
Engeland
21.00 uur, São Paulo
Groep C
Japan
Griekenland
24.00 uur, Natal
Vrijdag 20 juni
Groep D
Italië
Costa Rica
18.00 uur, Recife
Groep E
Zwitserland
Frankrijk
21.00 uur, Salvador
Groep E
Honduras
Ecuador
24.00 uur, Curitiba
Zaterdag 21 juni
Groep F
Argentinië
Iran
18.00 uur, Belo Horizonte
Groep G
Duitsland
Ghana
21.00 uur, Fortaleza
Groep F
Nigeria
Bosnië-Herzegovina
24.00 uur, Cuiaba
Zondag 22 juni
Groep H
België
Rusland
18.00 uur, Rio de Janeiro
Groep H
Zuid-Korea
Algerije
21.00 uur, Porto Alegre
Groep G
Verenigde Staten
Portugal
24.00 uur, Manaus
Maandag 23 juni
Groep B
Australië
Spanje
18.00 uur, Curitiba
Groep B
Nederland
Chili
18.00 uur, São Paulo
Groep A
Kameroen
Brazilië
22.00 uur, Brasilia
Groep A
Kroatië
Mexico
22.00 uur, Recife
Dinsdag 24 juni
Groep D
Italië
Uruguay
18.00 uur, Natal
Groep D
Costa Rica
Engeland
18.00 uur, Belo Horizonte
Groep C
Japan
Colombia
22.00 uur, Cuiaba
Groep C
Griekenland
Ivoorkust
22.00 uur, Fortaleza
Woensdag 25 juni
Groep F
Nigeria
Argentinië
18.00 uur, Porto Alegre
Groep F
Bosnië-Herzegovina
Iran
18.00 uur, Salvador
Groep E
Honduras
Zwitserland
22.00 uur, Manaus
Groep E
Ecuador
Frankrijk
22.00 uur, Rio de Janeiro
Donderdag 26 juni
Groep G
Verenigde Staten
Duitsland
18.00 uur, Recife
Groep G
Portugal
Ghana
18.00 uur, Brasilia
Groep H
Zuid-Korea
België
22.00 uur, São Paulo
Groep H
Algerije
Rusland
22.00 uur, Curitiba
Vrijdag 27 juni
Rustdag
Zaterdag 28 juni
AF 1
Winnaar groep A
Tweede groep B
18.00 uur, Belo Horizonte
AF 2
Winnaar groep C
Tweede groep D
22.00 uur, Rio de Janeiro
Zondag 29 juni
AF 3
Winnaar groep B
Tweede groep A
18.00 uur, Fortaleza
AF 4
Winnaar groep D
Tweede groep C
22.00 uur, Recife
Maandag 30 juni
AF 5
Winnaar groep E
Tweede groep F
18.00 uur, Brasilia
AF 6
Winnaar groep G
Tweede groep H
22.00 uur, Porto Alegre
Dinsdag 1 juli
AF 7
Winnaar groep F
Tweede groep E
18.00 uur, São Paulo
AF 8
Winnaar groep H
Tweede groep G
22.00 uur, Salvador
Woensdag 2 juli
Rustdag
Donderdag 3 juli
Rustdag
Vrijdag 4 juli
KF 1
Winnaar AF 5
Winnaar AF 6
18.00 uur, Rio de Janeiro
KF 2
Winnaar AF 1
Winnaar AF 2
22.00 uur, Fortaleza
Zaterdag 5 juli
KF 3
Winnaar AF 7
Winnaar AF 8
18.00 uur, Brasilia
KF 4
Winnaar AF 3
Winnaar AF 4
22.00 uur, Salvador
Zondag 6 juli
Rustdag
Maandag 7 juli
Rustdag
Dinsdag 8 juli
HF 1
Winnaar KF 2
Winnaar KF 1
22.00 uur, Belo Horizonte
Woensdag 9 juli
HF 2
Winnaar KF 4
Winnaar KF 3
22.00 uur, São Paulo
Donderdag 10 juli
Rustdag
Vrijdag 11 juli
Rustdag
Zaterdag 12 juli
Troostfinale
Verliezer HF 1
Verliezer HF 2
22.00 uur, Brasilia
Zondag 13 juli
Finale
Winnaar HF 1
Winnaar HF 2
21.00 uur, Rio de Janeiro



Posted in: roerdalen