Ga naar de inhoud

RoerdalJournaal

Het lokale nieuws voor Roerdalen

Menu
Menu

L1 bericht over zware zedenzaak met oppas Herkenbosch

Geplaatst op 29 september 202129 september 2021 door admin

Herkenbosch-

Man en n vrouw staan terecht voor seksueel misbruik 7 kinderen

Het Openbaar Ministerie bracht vorige week naar buiten dat het misbruik werd gefilmd en dat de verdachten al sinds 13 juni vastzitten.

Oppas
De vrouw bood zich volgens het OM via verschillende websites aan als oppas. Bij zes gezinnen waar zij op kinderen paste, vond misbruik plaats. In totaal werden zeven meisjes slachtoffer, ze waren tijdens het misbruik tussen 1 en 6 jaar oud. De oppas filmde het misbruik en stuurde beelden door naar de 58-jarige medeverdachte, aldus het OM.

Lees ook: Oppas opgepakt voor seksueel misbruiken jonge meisjes

Deze zaak werd in gang werd gezet door ouders die op 12 juni thuiskwamen na een avondje uit en op beelden uit de kinderkamer zagen dat de oppas hun 2-jarige dochter seksueel had misbruikt. Ze schakelden direct de politie in.

Lees ook: ‘Misbruik-oppas uit Herkenbosch had VOG’

Darkweb
Nog dezelfde nacht werd de vrouwelijke verdachte aangehouden in haar woning in Noord-Limburg. Daar werden meerdere gegevensdragers in beslag genomen. Uit beelden werd duidelijk dat de vrouw tijdens het misbruik via videobellen contact had met de 58-jarige man. Hij werd overdag aangehouden. Er zijn geen aanwijzingen dat de kinderporno naar anderen is toegestuurd of bijvoorbeeld op het darkweb is geplaatst.

Recente berichten

  • Roerdaljournaal.nl: hoe doe je effectief ds
  • Roerdaljournaal.nl : hoe kun je gemakkelijker stoppen met roken: een aantal tips…
  • Roerdaljournaal.nl – Gewonde soldaten-ruil in oorlog Oekraïne-Rusland
  • Roerdaljournaal.nl: notaris-info : waarom je een erfenis kunt weigeren
  • Roerdaljournaal.nl: Fotoserie oefenen Posterholtse School voor Kinder-OLS

Recente reacties

  • Roerdaljournaal.nl: Recept: hoe maak ik Speculaas Crumble? – RoerdalJournaal op Roerdaljournaal.nl: Recept: hoe maak ik Speculaas Crumble?

Archieven

  • juli 2022
  • juni 2022
  • mei 2022
  • april 2022
  • maart 2022
  • februari 2022
  • januari 2022
  • december 2021
  • november 2021
  • oktober 2021
  • september 2021
  • augustus 2021
  • juli 2021
  • juni 2021
  • januari 2021

Categorieën

  • Geen categorie

Meta

  • Inloggen
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

/

© 2022 RoerdalJournaal | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema