Ga naar de inhoud

RoerdalJournaal

Het lokale nieuwsji voor Roerdalen en verdere info

Menu
Menu

Roerdaljournaal.nl: Hoe je in een cursus leert lekker te slapen

Geplaatst op 22 februari 2022 door admin

Roerdalen -,

at ga je niet leren?

We geloven bij Quest dat kennis je verder brengt en je leven makkelijker maakt. Dat gezegd hebbende: deze cursus is geen wondermiddel tegen alle mogelijke slaapproblemen, zo’n middel bestaat helemaal niet. Slaap is heel persoonlijk, en er is niet één beste manier om in slaap te vallen. 

Als je echt zware slaapproblemen hebt of slaap-apneu (medische oorzaken) dan kunnen we je daar niet bij helpen. De slaapcursus is geen vervanging voor slaaptherapie. We leggen wel bepaalde technieken uit die je kunt gebruiken om beter te slapen.

We kunnen dus niet garanderen dat je na het volgen van deze cursus nooit meer wakker ligt.Praktische informatie 
Voor wie is deze cursus?
Over de makers
Wat vonden anderen van de cursus 
FAQ

Onlinecursus Beter slapen

In de e-course Beter slapen duikt Quest in de wetenschap van een goede nachtrust. Want lekker slapen is lang niet altijd een gegeven. Hoe dat komt en wat je eraan kunt doen brengen we je bij in deze vrolijke cursus. Zo leer je meer over je biologische klok, en hoe je om moet gaan met nachtelijk gepieker. Inclusief opdrachten, een slaapdagboek en videootjes. 

Bestel de onlinecursus nu los voor 19,95 of ontvang hem cadeau bij 7x Quest, 6x Quest Psychologie of 6x Quest Historie voor slechts 39,99!€ 19,95Onlinecursus Beter slapen

.€ 61,88€ 39,997x Quest + Onlinecursus Beter slapen

  • Inclusief digitaal lezen
  • Na actieperiode eenvoudig opzegbaar

€ 61,89€ 39,996x Quest Psychologie + Onlinecursus Beter slapen

  • Inclusief digitaal lezen
  • Na actieperiode eenvoudig opzegbaar

€ 61,89€ 39,996x Quest Historie + Onlinecursus Beter slapen

  • Inclusief digitaal lezen
  • Na actieperiode eenvoudig opzegbaar

€ 19,95

Recente berichten

  • Roerdaljournaal.nl: Bosz lijkt beste kans te maken als PSV-hoofdtrainer; ook Ron Jans genoemd en zelfs gebr Koeman ( ondanks bondscoach-functie)
  • Roerdaljournaal.nl: Site BUX (= ABN/AMRO)
  • Roerdaljournaal.nl citeert krant en site dagblad De Limburger : „Van de 64 miljoen euro die Verstappen dit jaar verdient, draagt hij 0 euro bij aan onderwijs en zorg, politie en brandweer. Helemaal niks”, zo schrijft auteur Bregman in een Linkedin-bericht. „Zelf profiteerde Verstappen van het publieke betaalde onderwijs op basisschool De Boomgaard in Maaseik en de middelbare school Trevianum in Sittard. Maar zijn eigen bijdrage aan de scholen van Nederland en België? Niks, nada, noppes.”
  • Roerdaljournaal.nl: – schrijver Rutger Bregman heeft harde kritiek geleverd op Formule 1-kampioen Max Verstappen. De geschiedkundige en schrijver vraagt zich af of Verstappen zichzelf nog wel in de spiegel aan kan kijken wegens gigantische belastingontwijking omdat hij in Monaco woont. Geschat wordt in een artikel in oa De Limburger dat hij als hij in zNederland gewoond zou hebben de schatkist met 300 miljoen gespekt zou hebben, aldus de krant De Limburger
  • Roerdaljournaal.nl : Keeper Flekken : ‘een droom komt uit…”Hij maakte indruk in de Bundesliga en werd in maart vorig jaar beloond met zijn debuut in het Nederlands elftal. Inmiddels staat hij op vier interlands voor Oranje. Flekken behoorde niet tot de selectie van het afgelopen wereldkampioenschap, maar is wel opgeroepen voor de finaleronde van de Nations League in juni. Flekken concurreert met Andries Noppert en Justin Bijlow voor een plek tussen de palen.

Recente reacties

    Archieven

    • mei 2023
    • april 2023
    • maart 2023
    • februari 2023
    • januari 2023
    • december 2022
    • november 2022
    • oktober 2022
    • september 2022
    • augustus 2022
    • juli 2022
    • juni 2022
    • mei 2022
    • april 2022
    • maart 2022
    • februari 2022
    • januari 2022
    • december 2021
    • november 2021
    • oktober 2021
    • september 2021
    • augustus 2021
    • juli 2021
    • juni 2021
    • januari 2021

    Categorieën

    • Geen categorie

    Meta

    • Inloggen
    • Berichten feed
    • Reacties feed
    • WordPress.org

    /

    © 2023 RoerdalJournaal | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema