Ga naar de inhoud

RoerdalJournaal

Het lokale nieuws voor Roerdalen

Menu
Menu

Roerdaljournaal.nl: maakt koning weer inschattingsfoutje? Ook vragen bij oa André Rieu…

Geplaatst op 20 juli 202120 juli 2021 door admin

Roerdalen –

André Rieu vindt vertrek Koning onbegrijpelijk ‘Ik zou zijn gebleven’

Terwijl Nederland nog rouwt om het verlies van Peter R. de Vries, de corona-besmettingen stijgen en duizenden mensen moeten evacueren voor het stijgende water, vetrekken koning Willem-Alexander, koningin Máxima en hun drie dochters vorige week naar Griekenland. Opnieuw lijkt de Koning weinig gevoel te hebben voor timing. André Rieu, die zijn handen uit de mouwen heeft gestoken om alle gedupeerden van de watersnood te helpen, heeft er ook zijn mening over. 

Tekst gaat verder onder advertentie

‘We helpen allemaal’ 

Bart Ettekoven vroeg namens Shownieuws aan de Limburgse musicuz wat hij vindt van de vakantievierende Koning. ,,Ja, ik zou even hier gebleven zijn, maar dat is mijn mening. Tja… Wij zijn toch ook allemaal hier om te helpen? Maar goed”, antwoord André. ,,Hij werkt heel hard’, dus het zal wel… Ook die fotosessie… Stel die twee weekjes uit. Dat was op de dag na Peter R. de Vries, geloof ik, hè? En dan de overstroming. Maar goed… Er zullen wel allemaal ‘regels’ voor zijn, daar heb ik geen verstand van. Een koning is ook geen gewoon mens, hè? Dat is natuurlijk moeilijk.” 

Inschattingsfoutje? 

In oktober sloeg het koninklijke gezin ook al de plank behoorlijk mis. Toen vetrok het gezien ook naar Griekenland, en dat terwijl er een negatief reisadvies was. Toen Máxima ter gelegenheid van haar vijftigste verjaardag werd geïnterviewd door Matthijs van Nieuwskerk, noemde ze de reis een inschattingsfout: ,,n het denken in mogelijkheden en niet in beperkingen hebben we een inschattingsfout gemaakt. Het mocht. Het was alleen niet solidair.” Het lijkt erop dat het koningspaar niet veel heeft geleerd van die inschattingsfout, want opnieuw klinkt er veel kritiek.

Recente berichten

  • Roerdaljournaal.nl: Nog 24 schutterijen waarvan maar 2 Belgische, in eindfinale OLS 2022 as zaterdag
  • Roerdaljournaal .nl: etappezege voor Groenewegen
  • Roerdaljournaal.nl: Inflatiein juni 2022: liefst 9,9 %, aldus meldt Amsterdamse goudhandelaar Doyer en Kalff
  • Roerdaljournaal.nl: Adempauze of einde oorlog 2022: Rusland valt Oekraine binnen
  • Roerdaljournaal.nl: Tips: zo val je heel snel in slaap

Recente reacties

  • Roerdaljournaal.nl: Recept: hoe maak ik Speculaas Crumble? – RoerdalJournaal op Roerdaljournaal.nl: Recept: hoe maak ik Speculaas Crumble?

Archieven

  • juli 2022
  • juni 2022
  • mei 2022
  • april 2022
  • maart 2022
  • februari 2022
  • januari 2022
  • december 2021
  • november 2021
  • oktober 2021
  • september 2021
  • augustus 2021
  • juli 2021
  • juni 2021
  • januari 2021

Categorieën

  • Geen categorie

Meta

  • Inloggen
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

/

© 2022 RoerdalJournaal | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema