Roerdalen – Femke Halsema is sinds een jaar gescheiden van documentairemaker Robert Oey. Dat vertelt de burgemeester van Amsterdam in gesprek met Het Parool.


“Wij wonen sinds een jaar niet meer bij elkaar”, zegt Halsema. “Maar we zijn wel gewoon samen een gezin, zorgen samen voor de kinderen en zijn dikke vrienden.”
De burgemeester spreekt van “een nieuwe levensfase”, nu ze alleen woont en haar achttienjarige tweeling meer op eigen benen staat.
In 2019 kwam het privéleven van Halsema en Oey in het nieuws, nadat hun destijds vijftienjarige zoon werd aangehouden met een wapen. Het bleek om een onklaar gemaakt pistool te gaan.
Oey bekende later dat hij het wapen, afkomstig van een filmset, had meegenomen naar hun woning. Hij werd veroordeeld tot een taakstraf van veertig uur.