Ga naar de inhoud

RoerdalJournaal

Het lokale nieuwsji voor Roerdalen en verdere info

Menu
Menu

Roerdaljournaal.nl:Politie: Nog steeds onduidelijk hoe auto 2 vermisten van de weg raakte

Geplaatst op 20 oktober 202220 oktober 2022 door admin

Roerdalen- .

Alleen snelle hulpverlening had Hebe (10) en Sanne (26) kunnen redden

De omgekomen Hebe (10) en haar begeleidster Sanne (26) hadden alleen nog gered kunnen worden als ze snel na het ongeluk waren gevonden. Dat zei de politie donderdagmiddag. De twee werden woensdagavond in een verongelukte auto aangetroffen.

De politie had op dinsdag al meerdere tips gekregen dat de auto waarin Hebe en Sanne zaten mogelijk naast de A59 bij knooppunt Empel lag.

Bij een eerste zoekactie daar werd de auto niet aangetroffen. Pas woensdagavond vond de politie het voertuig waarin ook de omgekomen Hebe en Sanne zaten.

“De auto lag op de kop en in het water. Daar kun je alleen maar levend uitkomen als je heel snel wordt gered”, zei Stijn van Griensven, hoofd operaties van de politie Oost-Brabant.

Volgens hem is de eerste melding die “wees naar deze plek” pas bijna 24 uur na de vermissing gedaan.

Rijkswaterstaat dacht eerst aan oude bandensporen

In de berm naast de snelweg stonden bandensporen. Ter plaatse werd geconcludeerd dat het om oude sporen ging. Aan het einde van het bandenspoor lag volgens de politie ook geen auto.

Pas nadat woensdag een spiegel van de Kia Picanto waarin Sanne en Hebe reden werd gevonden, is opnieuw bij knooppunt Empel gezocht. Dit keer intensiever met onder meer een helikopter. Vanuit de helikopter zag de politie de auto uiteindelijk liggen.

Van Griensven is op de plek van het ongeval geweest en snapt dat de auto niet eerder is gezien. “Het is een moerasgebied. Met water, riet en hoge bosschages. De zwarte auto, die ook nog eens met een donkere onderkant naar boven lag, was heel slecht te zien.”

Politie over Hebe en Sanne: 'Noodlottig ongeval meest reële scenario'

Politie over Hebe en Sanne: ‘Noodlottig ongeval meest reële scenario’

Onduidelijk hoe auto van de weg is geraakt

Het is voor de politie niet duidelijk hoe het kan dat Hebe en Sanne ongezien van de weg zijn geraakt. Knooppunt Empel bij Den Bosch is een erg druk knooppunt.

De politie doet nog onderzoek naar wat er precies is gebeurd kort voor Hebe en Sanne verongelukten.

De twee vertrokken vanuit Raamsdonkveer naar Vught. Daar kwamen ze nooit aan. Honderden agenten en vrijwilligers hebben gezocht naar Sanne en Hebe. Ook werd een amber alert verstuurd. Dat systeem wordt ingezet als agenten vermoeden dat een vermist kind in levensgevaar is.

e

Recente berichten

  • Roerdaljournaal.nl: Bosz lijkt beste kans te maken als PSV-hoofdtrainer; ook Ron Jans genoemd en zelfs gebr Koeman ( ondanks bondscoach-functie)
  • Roerdaljournaal.nl: Site BUX (= ABN/AMRO)
  • Roerdaljournaal.nl citeert krant en site dagblad De Limburger : „Van de 64 miljoen euro die Verstappen dit jaar verdient, draagt hij 0 euro bij aan onderwijs en zorg, politie en brandweer. Helemaal niks”, zo schrijft auteur Bregman in een Linkedin-bericht. „Zelf profiteerde Verstappen van het publieke betaalde onderwijs op basisschool De Boomgaard in Maaseik en de middelbare school Trevianum in Sittard. Maar zijn eigen bijdrage aan de scholen van Nederland en België? Niks, nada, noppes.”
  • Roerdaljournaal.nl: – schrijver Rutger Bregman heeft harde kritiek geleverd op Formule 1-kampioen Max Verstappen. De geschiedkundige en schrijver vraagt zich af of Verstappen zichzelf nog wel in de spiegel aan kan kijken wegens gigantische belastingontwijking omdat hij in Monaco woont. Geschat wordt in een artikel in oa De Limburger dat hij als hij in zNederland gewoond zou hebben de schatkist met 300 miljoen gespekt zou hebben, aldus de krant De Limburger
  • Roerdaljournaal.nl : Keeper Flekken : ‘een droom komt uit…”Hij maakte indruk in de Bundesliga en werd in maart vorig jaar beloond met zijn debuut in het Nederlands elftal. Inmiddels staat hij op vier interlands voor Oranje. Flekken behoorde niet tot de selectie van het afgelopen wereldkampioenschap, maar is wel opgeroepen voor de finaleronde van de Nations League in juni. Flekken concurreert met Andries Noppert en Justin Bijlow voor een plek tussen de palen.

Recente reacties

    Archieven

    • mei 2023
    • april 2023
    • maart 2023
    • februari 2023
    • januari 2023
    • december 2022
    • november 2022
    • oktober 2022
    • september 2022
    • augustus 2022
    • juli 2022
    • juni 2022
    • mei 2022
    • april 2022
    • maart 2022
    • februari 2022
    • januari 2022
    • december 2021
    • november 2021
    • oktober 2021
    • september 2021
    • augustus 2021
    • juli 2021
    • juni 2021
    • januari 2021

    Categorieën

    • Geen categorie

    Meta

    • Inloggen
    • Berichten feed
    • Reacties feed
    • WordPress.org

    /

    © 2023 RoerdalJournaal | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema